GLASTECH TEMİZLİK A.Ş olarak dış cephe temizlik, hizmetlerinde tüm yüzeylerde başarılı uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz. Dış cephe cam temizliği konusunda 12 yıllık tecrübe ve birikim ile bizler dış cephe cam temizlik işiniz için uzman ekiplerimizle hazırız. İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketleri, arasında yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı personeller kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetinizi güvenle alabileceğiniz firmamız sizler için;

1- Sepetli dış cephe temizliği,

2- Asansörlü dış cephe temizlik,

3- Kule Plaza Residance dış cephe cam temizliği,

4- Endüstriyel Dağcı Sistem Temizlik sistemleri,

Uzmanlık gerektiren tüm zor çalışmalarda profesyonel kadroları ve uzman İSG yönetimimizle hizmetinizdeyiz.

Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz!.

Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında 12 yıllık uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır.Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktadır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur , kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğeri önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açısından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephe nizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz..

GLASTECH Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmakdan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…